loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تفسیر کاشف (دوره هشت جلدی)

5 (1)
خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 43296 10003022
2,500,000 2,250,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قرآن کریم، منشور جاودانه آسمانی است که پاسخگوی نیازهای علمی، معنوی، فرهنگی و اخلاقی انسان همه عصرها و نسل هاست. بهره وری از معارف بلند قرآن از راه آشنایی با روش و سازوکار فهم و درک آن است که در اصطلاح «تفسیر» گفته می شود.

علّامه نواندیش شیعی، مرحوم شیخ محمد جواد مغنیه از جمله کسانی بود که با آگاهی از زمان خویش و نیازهای آن، رویکردی هدایت جویانه و پرس شگرانه به قرآن داشت و بدین سان تفسیر وی افزون بر آنچه در تفاسیر کهن از شرح واژه ها و ترکیب ها و... آمده است، در پی بهره جویی از پیام های قرآن برای حلّ مشکلات اجتماعی و سیاسی مسلمانان به ویژه نسل جوان است.

وی قرآن را کتاب دین، هدایت، اصلاح و قانون می داند و معتقد است نخستین هدف قرآن در صلح و امنیت زیستن بشر است تا در پرتو آن راه کرامت و سعادت را بپیماید.

نظر به اهمیت و ارزشهای این تفسیر، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان، ترجمه آن را وجهه همت خویش گردانیده که در هشت جلد به چاپ رسیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما