loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مقامات اولیاء: شرحی بر زیارت جامعه کبیره - جلد اول

ویرایش جدید

ناشر کتاب نیستان

نویسنده سید مجتبی حسینی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 334

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 43449 10003022
29,000 27,550 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زیارت جامعه کبیره منظومه ای از والاترین معارف شیعه است کهاز سندی معتبر و خدشه ناپذیر برخوردار می باشد. این زیارت که از سوی امام هادی علیه السلام تعلیم داده شده، هم از نظر مخاطب (تمامی امامان معصوم) و هم از نظر اوصاف مخاطبان جامعیت دارد. یکی از بهترین متن ها برای سلوک ولایی و معرفت ائمه اطهار همین زیارت است که در گذشته نیز علما به شرح آن پرداخته اند. با این وجود، مقامات اولیا که شرحی بر این زیارت پرمعنی و عمیق می باشد، از بیانی بی تکلف بهره می برد که نه فقط برای اهل فن؛ که برای عموم مؤمنان قابل فهم و استفاده است. با مطالعه این اثر، افق معرفتی خواننده تعالی مضاعفی می یابد و همراه با هر فراز این زیارت، پرنده معرفت خواننده هم به پرواز در می آید. جلد نخست، بازنویسی شده ده ها جلسه سخنرانی سید مجتبی حسینی است که در تهران و شیراز انجام شده و فرازهای اول تا پنجم زیارت جامعه را در بر می گیرد. آن چه اثر حاضر را از مابقی آثار مشابه جدا می کند، نگرش نکته سنج و خوش ذوقی نویسنده است که ناخودآگاه مخاطب را به دنبال خود می کشاند. در ابتدای اثر اضر بحث مبسوطی نسبت به ماهیت زیارت و سلام و آثار مترتب بر آن ارائه گردیده است. فرازهای دیگر این زیارت در مجلدات بعدی کتاب شرح داده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما