loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دائرة المعارف قرآن کریم - جلد هفتم: تابستان - تفاخر

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 43688 10003022
100,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مرکز فرهنگ و معارف قرآن که نزدیک به دو دهه فعّالیّت قرآنی دارد با بهره گیری از تجربیّات و پژوهش های انجام شده و با استفاده از دانش وران قرآنی، برای نخستین بار در جهان اسلام به تألیف دائرة المعارف قرآن کریم اقدام کرد.
هدف اصلی این دائرة المعارف، ارائه و آسان یاب کردن اطلاعات ناب و اصیل در قلمرو معارف، اعلام و علوم قرآنی است; به گونه ای که اهل تحقیق را به مثابه منبعی مادر و ماندگار از منابع فرعی بی نیاز کند.
در جنب این هدف، فرض عمومی تدوین دائرة المعارف حاضر این است که مخاطبان دانش پژوه در حدّ مطالعات پایه اسلامی نیز بتوانند از پژوهش های اصیل و قویم قرآنی بهره گیرند.

در جلد هفتم بیش از ده ها مقاله اصلی به گونه ای علمی و شیوا نگارش یافته و در بردارنده مدخل های اصلی چون تابعین ؛ تابوت عهد ؛ تاریخ ؛ تاریخ قرآن ؛ تأویل ؛ تبلیغ ؛ تجارت ؛ تجسّس ؛ تجسّم اعمال ؛ تجوید ؛ تحدّی ؛ تحریف ؛ تحریف ناپذیری قرآن ؛ تحیّت؛ تخطئه و تصویب ؛ تخلّی ؛ تذکیه ؛ ترتیل ؛ ترجمه قرآن ؛ ترجمه قرآن به فارسی ؛ ترجمه قرآن به زبانهای دیگر ؛ ترور ؛ تزکیه ؛ تزیین ؛ تسبیح ؛ تسخیر ؛ تسلیم ؛ تسنیم ؛ تشبیه ؛ تشبیه در قرآن ؛ تضاد ؛ تضرّع ؛ تطیّر ؛ تعدّد زوجات ؛ تعلیم و تربیت ؛ تفاخر می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما