بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. فرهنگ و تمدن (10)
  4. فمینیسم در ترازوی نقد - جلد دوازدهم: آیا هیچ چیز خوبی هم درباره مردان وجود دارد؟ (چگونه فرهنگ ها با بهره کشی از مردان شکوفا می شوند؟)

فمینیسم در ترازوی نقد - جلد دوازدهم: آیا هیچ چیز خوبی هم درباره مردان وجود دارد؟ (چگونه فرهنگ ها با بهره کشی از مردان شکوفا می شوند؟)

ناشر : دفتر نشر معارف

نویسنده : روی بامستیر

مترجم : امیر حافظی خواه

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 416

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 43739 10003022
16,000 14,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زنان قربانیان اصلی تمام جنگ ها هستند. زنان شوهران، پدران و پسران خود را در میدان نبرد از دست داده و می دهند. (هیلاری کلینتون) در زمانه ای که حتی کشته شدن مردان نیز باعث توجه به سختی ها و مصائب آنان نمی گردد، در زمانه ای که جان مردان از اندوه زنان بی ارزش تر است باید پرسید که آیا واقعا هیچ چیز ارزشمندی در مردان وجود ندارد؟ این کتاب برای کسانی نوشته و ترجمه شده است که هنوز پاسخ این سئوال را نیافته اند یا نداده اند. نویسنده کتاب، روی بامستیر، استاد دانشگاه فلوریدای آمریکاست و تخصص او روان شناسی اجتماعی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

بهروز

خوشحالم که به این موضوع مهم اهمیت داده و کتاب به این ارزشمندی را ترجمه کردید.

4 مرداد 1395

محصولات مرتبط