loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پرچین 104: حکایت خرد شدن آینه ها (سوره نوشت های سوره مبارکه همزه)

ناشر قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده جمعی از نویسندگان

ویراستار هانی چیت چیان

گردآورنده کتاب مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 68

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 43821 10003022
21,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سوره مبارکه «همزه» را که می خوانی جهنم را به عنوان یک حقیقت می شناسی و بر خطر آن با بندبند وجودت شهادت می دهی. این سوره را که می خوانی طعنه و سرزنش و تحقیر دیگران در چشمت با جهنم برابر می شوند. زمینه های طعنه زدن در تو، که شامل رویکرد نادرستت به دنیا و نسبت آن با تحلیل نادرست ترت از جاودانگی است، از بین می روند؛ زیرا وقتی تصوراتت در می-مانند از عظمت شعله هایی که خداوند بر افروخته باشد، طلوعش از دل هاست، احدی از آن بیرون نمی ماند و امتدادش همه مراتب موجودیت انسان است؛ جایی و زمینه ای برای همز و لمز نمی ماند؛ پس آیینه ای می شوی، که به اقتضای آیینه بودن، برایش منظرهای سه گانه ای از تصور شکسته شدن، آداب و قواعد شکسته نشدن و نشکستن و مصادیق عینی کسانی که نمی شکنند و هم نمی شکنند تصویر می شود. این سوره، زودرنجی و شکنندگی را از تو می گیرد و پاکت می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما