بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مطالعه تطبیقی ایجاب و قبول

ناشر : بوستان کتاب قم

نویسنده : جلیل قنواتی

سال نشر : 1383

تعداد صفحات : 480

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 44923 10003022
12,000 10,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ایجاب و قبول دو رکن اساسی در هر قراردادی است.
توسعه روابط اقتصادی و تجاری تأسیس شرکت های تجاری متنوع، پیشرفت گسترده علوم به ویژه علوم ارتباطات و پیدایش مصادیق پیچیده تری از وسایل اعلام اراده موضوعات جدیدی را در این زمینه مطرح ساخته که تحلیل صحیح و مناسب تری از ایجاب و قبول را ضروری می نماید.
وجود تنوع در نحوه انعقاد معاملات صرفنظر از شکل سنتی ایجاب و قبول، مانند ایجاب ملزِم، ایجاب عام، عقود مکاتبه ای، عقود مزایده ای و مناقصه ای ما را بر آن می دارد که نگاه جدیدی به نحوه شکل گیری قراردادها بیندازیم.
مطالعه تطبیقی میان حقوق ایران، اسلام، کنوانسیون بیعِ بین المللی و حقوق خارجی به ویژه حقوق انگلیس و فرانسه ما را در پیمودن راه پیشرفت و حرکت به سوی وضع قوانین مناسب و پاسخگو به نیازهای زمان یاری می دهد.
این اثر عهده دار چنین امری است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط