بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. منطق، فلسفه و عرفان (7)
  4. عشق الهی؛ سیر به سوی خدا در متون اسلامی

عشق الهی؛ سیر به سوی خدا در متون اسلامی

ناشر : شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

نویسنده : ویلیام چیتیک

مترجم : سید امیر حسین اصغری

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 488

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 44944 10003022
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

عشق خداوند به آدم نه آغازی دارد و نه انجامی، اگر او عاشق ایشان باشد، عشقش گذرا نیست زیرا او جاودان است و بنابراین با هبوط آدمی در عالم جسمانی در این عشق تغییری حاصل نمی شود. عشق او دائم است، عشق آگاهی آدمی است که در فراز و فرود است. عشق آدمی به خدا آغاز دارد و بی انجام است. بسیاری از خلق بر این که او مقصود عشقشان است، آگاه نیستند.
کتاب حاضر را می توان منتخب متون فارسی و عربی چهارم و پنجم هجری قمری درباره عشق الهی در نظر گرفت که به وسیله ویلیام چیتیک، محقق و عرفان پژوه مشهور آمریکایی نوشته شده است.

وصف ناپذیری یکی از مهم ترین مسائلی است که در بیشتر مباحث مربوط به عشق بر آن تاکید شده است. از تجارب روزانه می توان دریافت که هر کسی عاشق تواند بود، اما کسی وصاف عشق نیست. کمتر پیش آمده است که در متون به تعریف عشق بپردازند، بلکه از اوصاف و ویژگی های آن سخن گفته اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط