بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تندیس شکیبایی: ترجمه ای از کتاب زینب کبری من المهد الی اللحد

از ولادت تا شهادت

ناشر شرکت چاپ و نشر بین الملل

نویسنده سید محمدکاظم قزوینی

مترجم جلال سبحانی

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 402

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 46129 10003022
28,000 26,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، ترجمه کتاب «زینب کبری من المهد الی اللحد» است و شامل شرح زندگانی حضرت زینب (س) از آغاز تا زمان وفات آن حضرت است که در بیست ویک فصل با این موضوعات تدوین شده است:
تاریخ ولادت و اسم و کنیه آن حضرت، حضرت زینت (س) در زمان پیامبر (ص) و فاطمه (س) علی (ع) و حسن (ع) و حسین (ع)، ازدواج حضرت زینب (س) و عدم خروج شوهر ایشان همراه امام حسین (ع) به سوی کربلا، فرزندان حضرت زینب (س)، مختصری از زندگانی ایشان، زینب (س) و فاجعه کربلا، رسیدن امام حسین (ع) به کربلا، شب عاشورا، روز عاشورا و شهادت عده ای از فرزندان بنی هاشم، وداع امام حسین (ع) با فرزند بیمارش.
در این کتاب با توجه به منابع تاریخی به زندگی حضرت زینب (س) از ولادت تا وفات آن حضرت پرداخته شده است. در انتهای کتاب نیز به اقوال در مورد مکان دفن آن حضرت اشاره شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط