بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

امامت و انسان کامل از دیدگاه امام خمینی (س)

تبیان دفتر چهل و دوم

ناشر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)

نویسنده سید روح الله موسوی خمینی

تحقیق و تنظیم کتاب فروغ السادات رحیم پور

سال نشر : 1385

تعداد صفحات : 603

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 490 10003022
22,000 19,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «امامت و انسان کامل از دیدگاه امام خمینی (س)» دفتر چهل و دوم از آثار موضوعی تبیانها است. در این مجموعه تمامی آثار و نوشته های امام خمینی (ره) در باب مقوله "امامت و ولایت و انسان کامل" گردآوری و در هفت بخش: 1ـ انسان کامل (مشخصات و اوصاف و مصادیق و ویژگیهای انسان کامل)، 2ـ ولایت، 3ـ ولایت تکوینی، 4ـ ولایت تشریعی، 5ـ مقام و شخصیت ائمه، 6ـ تشیع، مکتب ائمه (ع)، 7ـ شبهاتی پیرامون امامت تنظیم گردیده است و در پایان کتاب مجموعهای از فهرست ها، شامل فهرست تفصیلی مطالب، آیات، روایات، مآخذ و منبع درج شده است.
در تنظیم قطعات منتخب هر یک از فصول و عنوان های فرعی، ترتیب و توالی تاریخی صدور آنها از طرف امام ملاک عمل بوده است نه توالی منطقی مطالب و مشخصات کامل مآخذ براساس شماره مسلسل مندرج در پایان هر فیش در انتهای کتاب آورده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط