بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سیاست متعالیه از منظر حکمت متعالیه - دفتر سوم: سخنرانی ها و نشست های همایش

پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی - 107

ناشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

گردآورنده کتاب شریف لک زایی

زیر نظر پژوهشگاه علوم و اندیشه سیاسی

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 280

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 51428 10003022
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

حکمت متعالیه امروزه یکی از مکتب های پرطرف دار فلسفه اسلامی به شمار می آید که تداوم بخش حیات فلسفی در جهان اسلام و ایران است. متفکران بنامی را می توان نام برد که در شمار شارحان و مفسران بزرگ این حکمت نوپدید بوده اند.
با این همه آن چنان که باید تمامی ابعاد حکمت متعالیه، به ویژه وجوه سیاسی آن، مورد توجه، بررسی، تأمل و پژوهش واقع نشده است. سخنرانی ها و نشست های این دفتر که در همایش سیاست متعالیه از منظر حکمت متعالیه ارائه شده است، بر آن است تا ضمن برجسته سازی ابعاد سیاسی حکمت متعالیه در مسیر توانمندسازی و غنای فلسفه سیاسی اسلامی گام بردارد.

همایش سیاست متعالیه از منظر حکمت متعالیه در سوم بهمن ماه 1387 با اشراف آیت الله جوادی آملی و با هدف تحقق اهداف فوق برگزار شده است.
اثر حاضر جلد سوم از این مجموعه سه جلدی می باشد که سخنرانی ها و نشست های همایش را آورده است.

بخش های اصلی کتاب :
بخش اول : سیاست متعالیه از منظر حکمت متعالیه
بخش دوم : سخنرانی ها
بخش سوم : نشست ها
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما