بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مادران 9: تابنده (شهید کامران گنجی به روایت مادر)

ناشر روایت فتح

نویسنده حسین گلدوست

ویراستار خدیجه عارفی

با همکاری گلستان جعفریان | احد گودرزیانی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 166

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 51911 10003022
9,000 8,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شهید کامران گنجی، اولین شهید زرتشتی هشت سال دفاع مقدس است که در سر پل ذهاب در هفته سوم جنگ به شهادت رسید. انتشارات روایت فتح در نهمین جلد از مجموعه «مادران» روایت زندگی این شهید را از زبان مادرش با نام «تابنده» منتشر کرد.

نویسنده در مقدمه کتاب اشاره می کند: "«تابنده»، روایت جوان دلیری است که با باورمندی زرتشت، در کنار برادران مسلمانش پایمردی کرده و افتخار شهادت را کسب نموده. راوی اثر، مادر دلسوخته ای است که پس از شهادت تنها پسرش، سربلند و پایدار زیسته و اندوه دوری از فرزند را با خدمت به هموطنانش تسکین داده."

"بعضی وقتها در تنهایی به روزی فکر می کنم که با کامران در آشپزخانه بودم و پسرم از مدرسه آمده بود و نهار می خورد. باهم حرف می زدیم. بهم گفت: «مامان، معلم دینی ما آقای آرش گفته خداوند انسان رو خلق کرده که روی زمین امتحانش بکنه. ما همه در حضور خدا هستیم و مشغول امتحاندادن.»
اون لحظه تو چشمهای کامران خیره شدم. شاید سیزده یا چهاردهساله بود. برق ایمان و اطمینان نگاهش رو و صورتش رو روشن کرده بود. با همۀ وجودش به حرفی که می زد، ایمان داشت. هنوز هم هر روز به اون چشمها و اون برق عجیب فکر می کنم. شک ندارم که در قتلگاه سرپل ذهاب، در امتحان الهی سربلند شد."
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما