بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قصه های پیامبر و کودکان 1: چند دانه گردو

ناشر چاپ و نشر دارالحدیث

نویسنده زهرا عبدی

مترجم رامین باباگل زاده

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 24

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 52343 10003022
10,000 9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه چهار جلدی قصه های پیامبر و کودکان با عنوان های «چند دانه گردو»، «خواب آرام»، «مثل پدر» و «نان خوش مزه» منتشر شده است و نویسنده در معرفی کتاب آورده است: «زندگی امامان، سرشار از درس هایی آموزنده است و لازم است کودکان با بزرگان دین آشنا شوند تا از اخلاق و رفتار خوب آنها الگو بگیرند. در این کتاب سعی شده تا ارتباط پیامبر با کودکان به زبانی ساده، شیرین و در قالب طرحی نو و متفاوت ارائه گردد، تا برای کودکان جذاب و دلنشین باشد».

«روزی پیامبر صلی الله علیه و آله به طرف مسجد می رفتند. بچه ها جلو آمدند تا با او بازی کنند. پیامبر صلی الله علیه و آله، دوستش بلال حبشی را به خانه فرستاد تا برای بچه ها هدیه ای بیاورد. بلال رفت و کمی بعد با خودش چند گردو آورد. پیامبر صلی الله علیه و آله گردوها را بین بچه ها تقسیم کرد و بعد به مسجد رفت.

تا آن موقع گردو ندیده بودم؛ آن را روی زمین انداختم؛ قِل خورد و رفت؛ به دنبال گردو رفتم؛ آن را برداشتم و دوباره پرتاپ کردم. گردوبازی خیلی خوب بود؛ چون دیگر حوصله ام از تنهایی سر نمی رفت. آن گردو چه بوی خوبی می داد!».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما