loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

روان شناسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 54186 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
39,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب برای دانشجویان رشته روان شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «روان شناسی عمومی 1 و 2» به ارزش 4 واحد ترجمه شده است.
کتاب حاضر صرفاً یک کتاب روان تحلیلگرانه، رفتاری نگر، شناختی نگر، انسانی نگر یا زیست روان شناختی نیست؛ بلکه در واقع شمه ای از هریک از دیدگاه های فوق را دربردارد و بیانگر باور مؤلف به این نکته است که یک کتاب درسی روان شناسی مقدماتی باید دیدگاه های مختلف را به دانشجویان معرفی نماید، نه اینکه فقط منعکس کننده دیدگاه مورد حمایت نویسنده باشد. دانشجویان در فصل اول با دیدگاه های روان شناختی عمده آشنا می شوند و در سراسر کتاب، به ویژه در فصل شخصیت، با این دیدگاه ها مواجه می گردند. مخاطب در سراسر این کتاب متوجه خواهد شد که زمینه تاریخی موضوعات به شیوه های مختلف مطرح شده است. همچنین سعی شده نشان داده شود که روان شناسی، کوششی انسانی است و به وسیله افرادی به کار رفته است که هم بُعد هیجانی و عاطفی دارند و هم منطقی؛ و اینکه پیشرفت علمی هم مبتنی بر شانس و هم مبتنی بر محاسبه محض است.

مؤلف ، کتاب را در دوازده فصل به شرح ذیل گردآوری کرده است:
فصل اول: ماهیت روان شناسی
فصل دوم: روان شناسی به عنوان علم
فصل سوم: علم عصبی رفتاری
فصل چهارم: رشد و تحول انسان
فصل پنجم: احساس و ادراک
فصل ششم: یادگیری
فصل هفتم: حافظه
فصل هشتم: هوش
فصل نهم: انگیزش
فصل دهم: هیجان
فصل یازدهم: شخصیت
فصل دوازدهم: رفتار اجتماعی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما