loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کسب و تجارت الکترونیکی: رویکردی مدیریتی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 54558 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب برای دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی، فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی دروس «فناوری اطلاعات» و «تجارت الکترونیک» به ارزش 2 و 3 واحد تدوین شده است.

عصر دیجیتال تغییرات شگرفی در زمینه کسب و کار و تجارت به وجود آورده است و امروز دیگر کسب و کار الکترونیک به عنوان یک انتخاب مطرح نیست، بلکه باید به عنوان یک اصل انکارناپذیر برای حفظ مزیت رقابتی، مورد توجه و تأکید سازمان ها و شرکت ها باشد. کتاب حاضر بر اساس نتایج حاصل از تجربیات عملی و مطالعات نظری مؤلفان این اثر در حوزه کسب و کار و تجارت الکترونیک تنظیم شده است و با رویکرد کاربردی- نظری، نقش کسب و کار الکترونیک را به عنوان عاملی مهم در کسب مزیت رقابتی، برای اساتید، دانشجویان و سایر علاقه مندان و کاربران این مبحث، آموزش می دهد.

پیشگفتار
فصل اول: مبانی تجارت الکترونیکی
فصل دوم: بازاریابی اینترنتی
فصل سوم: انواع تجارت الکترونیکی و مدلهای کسب و کار
فصل چهارم: مدیریت زنجیره تأمین الکترونیکی
فصل پنجم: خرید و رفتار الکترونیکی
فصل ششم: پرداخت و امنیت در تجارت الکترونیکی
فصل هفتم: محیط تجارت الکترونیکی
فصل هشتم: سازمان الکترونیکی
منابع
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما