بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تو بگو 4: علی کوچولو تنها نیست

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده شیوا سلامت

تصویرگر علی نامور

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 32

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 57180 10003022
3,000 2,850 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه 5 جلدی «تو بگو» عنوان داستان هایی است که قالبی متفاوت با کتاب داستان های متدول کودکان دارد. چرا که در داستان های «تو بگو» کودک تصمیم می گیرد داستان را چطور جلو ببرد. و کودک خود با آزمون و خطا در داستان تجربیات جدیدی بدست می آورد.

این روند به این صورت است که والدین کتاب را برای کودک می خواند و هرجا به دو راهی رسید با کمک کودک، شماره ی انتخابی را پیدا کرده و داستان را ادامه می دهد. البته والدین باید با توضیحات تکمیلی کودک را متوجه داشتن انتخاب چند گانه اش کنند. باید توجه داشت که شماره صفحه با شماره قصه متفاوت از هم هستند.

اگر چه کتاب با راهنمایی هایی خواستار این است که این رفت و برگشت ها کودک را سردرگم نکند اما بنظر می رسد در این امر کاملا موفق نبوده است.

این کتاب جلد چهارم این مجموعه با عنوان «علی کوچولو تنها نیست!» است. نویسنده کتاب شیوا سلامت و تصویرگری آن به عهده آقای علی نامور بوده است.

وقتی علی و تپلی برگشتند، دیدند که آقای پلیس پشت سر آن هاست و خیلی هم از دست آن های ناراحت است! آقا پلیس به آن ها گفت: «مگر خانم معلم به شما نگفته بود که وقتی پل هست، باید از پل عابر پیاده رد شوید؟ پرا از خیابان رد شدید؟ پس معلوم شد شما درس هایتان را خوب یاد نگرفته اید!»
بچه ها! علی کوچولو خیلی از کاری که کرده بود خجالت کشید و آرزو کرد که ای کاش حرف تپلی را گوش نمی کرد و از پل رد می شد.
پس تو دوست مهربانم، به شماره 5 برگرد تا آرزوی علی را برآورده کنی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما