بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ورود ممنوع (مبارزه با جاسوسی)

فعالان فرهنگی - دفتر اول

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 57349 10003022
6,000 5,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از امور مهم در اداره هر نهاد، سازمان، کشور یا حاکمیتی، حفاظت از اطلاعات و دور نگاه داشتن داده های اطلاعاتی از دسترس سرویس های جاسوسی بیگانه است. اهمیت این امر تا بدان اندازه است که در روایات اسلامی از آن به منزله خون در بدن، تعبیر شده است. همیشه بین دو کانون اقتدار که مغایر با یکدیگر محسوب شوند، گرایش و تلاش برای تسلط بر دیگری پدید خواهد آمد. این دو کانون اقتدار جداگانه ممکن است، دو کشور، دو گروه، دو فرد یا حتی دو طرز فکر جداگانه باشد.

واقعیت انکار ناپذیر آن است که حفاظت اطلاعات و مقابله با جاسوسی امری کاملاً تخصصی است و گنجاندن همه مهارت های آن در یک کتاب کوچک ناممکن بود؛ با این همه، سفارشات مکرر جمعی از دلسوزان انقلاب، ما را بر آن داشت تا به همت و پیگیری تنی چند از عزیزان و کارشناسان امر طی جلسات متعدد این مختصر را تدوین نماییم.

مخاطبان با خواندن این کتاب ممکن است وحشت زده شده یا به عکس اوضاع را تا این اندازه مخاطره آمیز نپندارند؛ اما هدف مؤلفان در این کتاب ایجاد نوعی حساسیت و هوشیاری است که قابل جمع با هر دو حالت باور در خوانندگان است. این کتاب نسخه ای مقدماتی از مبانی مهندسی حفاظت اطلاعات و مقابله با اقدامات جاسوسی بیگانگان محسوب می گردد که به منظور آموزش عمومی فعالان فرهنگی تدارک دیده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط