بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سریر سخن 2: اخلاق برای همه

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 57787 10003022
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بایستگی تبلیغ دینی درباره زیر ساخت های اندیشه، تامین نیاز های اجتماعی و زدودن پیرایه های موهوم از ساحت قدسی دین و فرهنگ ملی، نیاز به مبلغانی کار آمد و توانمند دارد. در این میان نقش مبلغان خواهر در رسانش پیام و پراکندن عطر و بوی دل انگیز نباحت قرآنی، حدیثی، فقهی و کلامی در جامعه دینی بی بدیل است. نشر هاجر در راستای ابلاغ پیام های دینی، این مجموعه را باعنوان «سریرسخن» فرادید بانوان قرار داده تا دستمایه ای باشد برای انجام رسالت ها و دریچه ای برای کندوکاو عالمانه بانوان، در تحقیق و تولید مجلدات بعدی.

در نوشتار حاضر به بحث در مورد مسائل مربوط به مسائل اخلاقی پرداخته شده و ابعاد مختلف اخلاق اسلامی و معیارهای فضائل و رذائل اخلاقی و شناخت آن ها بیان شده است. بیان اهمیت اخلاق و انواع آن، نسبی بودن یا مطلق بودن اخلاق، آداب و اخلاق بندگی، نقش نیت در عمل، اخلاق و آداب رفتار با همسر در خانواده، آداب تربیت فرزند، نحوه برخورد با فامیل و آشنایان، آداب همسایه داری، نوع رفتار با والدین، اداب و اخلاق اجتماعی و نحوه معاشرت با مردم، آداب معاشرت با دوستان، بیان ابعادی از اخلاق اقتصادی، آداب و اخلاق علمی و تبلیغی و جنبه های مختلف اخلاق در زندگی انسان با استناد به آیات و روایات، از مهمترین مندرجات این مجلد از مجموعه حاضر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما