بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بهانه بودن - کتاب یازدهم: چقدر قشنگ است این مرگ خانوادگی

باش تا بهانه ای برای بودنم باشد

ناشر آیین فطرت

نویسنده محسن عباسی ولدی

ویراستار زهیر توکلی

با همکاری رادیو معارف

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 209

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 58073 10003022
23,000 20,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه «من دیگر ما» با موضوع تربیت فرزند در دنیای امروز، خودش را موظّف می داند راه تربیت فرزند را پیش روی شماوالدین بگشاید و بیراهه های این مسیررا نشان دهد.

تاکنون «من دیگر ما» به تنهایی چاپ و منتشر می شد؛ امّا به تازگی دوستی یافته و او را به همراه خود به خانه هایتان آورده است.

«بهانۀ بودن» عنوان مجموعه ای از متن های ادبی است که موضوع مشترک آن، امام زمان (عج) است. «بهانۀ بودن» خودش را موظّف می داند که ذهن و دل مخاطبش را مملوّ از نام و یاد امامی کند که زنده و حاضر است. او دوست جدید «من دیگر ما» است.

به نظر می رسد مطالعه هر یک از این کتاب ها را اگر پس از مطالعه همان جلدِ «من دیگر ما» انجام دهید، مفیدتر باشد. البتّه این کتاب ها طوری نگاشته شده که برای افرادی که انگیزه کافی برای مطالعه کتاب های تربیتی ندارند، قابل استفاده باشد.

اثر حاضر، ضمیمه ادبی جلد پنجم من دیگر می باشد.
برخی از عناوین این کتاب: «ما چشم را جز برای انتظار تو نمی خواهیم»، «ما را رها کن از این زندان تنگ و نمور»، «ما بهشت هایمان را از تو میخواهیم آقا!»، «کاش یک بار دست می کشیدی روی چشم هایمان»، «چقدر قشنگ است این مرگ خانوادگی!» و ... .

کاش ما و بچه هایمان به تو عادت می کردیم!
چه خوب می شد!
وقتی از کنارمان می رفتی
تا برگردی
دائم از تو سخن می گفتیم
تا بلکه دوام بیاوریم و قالب تهی نکنیم.
کمی که دیر می شد آمدنت
رو به قبله دراز می کشیدیم
و نفس هایمان به شماره می افتاد.
کمی دیرتر
با هم می مردیم.
چقدر قشنگ است این مرگ خانوادگی!
در خبرها می نوشتند:
«پدر و مادری به همراه بچه هایشان مردند
چون آقایشان دیر کرده بود».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما