loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آسیب شناسی تک فرزندی از دیدگاه اسلام و علوم اجتماعی

ناشر بوستان کتاب قم

نویسنده کریم دژبرار

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 160

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 58163 10003022
11,000 9,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تک فرزندی که ارمغان تفکر فمینیستی و توطئه های سلطه جویان در بشریت است نه تنها از دیدگاه اسلامی مورد تأیید نیست بلکه به شدت مورد ذمّ واقع شده و از دیدگاه علوم اجتماعی آسیب های غیر قابل جبران را برای فرد، خانواده و جامعه ایجاد خواهد کرد. از بعد روانی تک فرزندان افرادی گوشه گیر، منزوی، بی اراده، و زودرنج هستند توجه زیاد و حساسیت های مراقبتی از اساسی ترین موانع رشد شخصیت به شمار می آید.

خانواده ی تک فرزند نیز در زمینه های مختلف، جسمی، عاطفی، روحی، اخلاقی و مدیریتی، دچار چالش های مختلفی می شوند. تک فرزندی که یکی از عوامل هسته ای کاهش جمعیت است در صورت شیوع می تواند بنیان جامعه را هدف قرار داده و در ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مذهبی آسیب زا باشد. به عنوان نمونه از بین رفتن نسل، سالمندی جمعیت کاهش تولید، ضعف اقتدار، کاهش و نابودی یک امت و... ارمغان چنین پدیدهٔ شومی است.

این کتاب به آسیب شناسی این موضوع پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما