بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شرح کفایه الاصول آخوند خراسانی (دوره چهار جلدی)

ناشر عالمه

نویسنده عبدالکریم خوئینی

ویراستار مسلم قلی پور گیلانی

تحقیق و تنظیم کتاب مسلم قلی پور گیلانی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 2321

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 58402 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
200,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب اصولی "کفایه الاصول" مرحوم محقق خراسانی نه تنها از مشهورترین و منقح ترین کتب اصولی مسلمانان و شیعیان است بلکه شهرت اصلی آخوند خراسانی در عالم تالیفات هم به این کتاب است. به گونه ای که لقب اصلی مرحوم خراسانی پس از لقب" آخوند" تعبیر "صاحب کفایه" است. کفایة الاصول که معمولا به اختصار کفایه خوانده می شود، در دوره سطوح عالی حوزه و بعد از کتاب اصول فقه از علامه محمدرضا مظفر و رسائل شیخ انصاری خوانده می شود و متن کتاب درس خارج اصول بسیاری از علما نیز می باشد. شیوه این کتاب ایجاز و اختصار بسیار است. با این کتاب تحولی در ساختار اصول فقه ایجاد شد.

نویسنده این شرح از شاگردان مرحوم صاحب کفایه هستند که نگارش این اثر را در اواخر عمر شریف استاد خویش شروع کرده اند.

امتیاز اساسی آن این است که مؤلف محترم، شرح مطالب را براساس فرمایشات صاحب کفایه در درس خارج نوشته است. بدین رو کتاب حاضر به نوعی تقریرات درس خارج صاحب کفایه نیز هست.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما