بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خاطرات ما و سوره مبارکه حدید

ناشر قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده سمیه افشار

با همکاری احمدرضا اخوت

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 70

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 58900 10003022
9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خاطرات ما و سوره ها حکایت دلدادگی به سورهای قرآن است که درصدد است در موقعیت های مختلف زندگی خود را میهمان هر سوره ای کند و از این رهگذر سایرین را نیز به این میهمانی دعوت نماید.
سوره مبارکه حدید زندگی مومنانه و به دور از هربدی را به ما آموزش می دهد ما را برای سختی های زندگی اماده می کند و ما را همانند آهن در برابر سختی ها محکم و سخت می سازد، تا جایی که باهر سختی جلایی خورده، کارآمدتر و محکم تر می شود.
این کتاب ها برای سنین 18 سال به بالا نوشته شده است و می تواند با نظارت و همکاری این گروه سنی با بیان هنری و آموزشی به کوذکان و نوجوانان انتقال داده شود.

هنوز از تعویض پرده و مبلمان و فرش و خلاصه همه وسایل زندگی چند سالی بیشتر نگذاشته است؛ اما می گوید دلم را زده است، دیگر اینها را نمی خواهم. مدل جدید هم بهتر است و هم کارآمدتر. و من نمی فهمم بهتر یعنی چه و کارآمدی به چیست.
نکند حیات دنیا و زینت آن، عقل و هوششان را ربوده باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما