loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

داش آکل حواشی و تبعات، متن و نقد داستان کوتاه صادق هدایت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 5940 10003022
25,000 22,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

"داش آکل"، یکی از از سه - چهار داستان کوتاه مشهور صادق هدایت و شاید بتوان گفت پر خواننده ترین و جذاب ترین آنها نسبت به دیگر آثار این نویسنده است. ساخت فیلم سینمایی "داش آکل" توسط مسعود کیمیایی، چاپ این داستان در کتاب های درسی دوره دبیرستان پیش از انقلاب و معرفی و بررسی آن در برخی از کتاب های آموزشی داستان نویسی، از دیرباز تا کنون سبب شهرت آن در نزد بسیاری ازخوانندگان ودوستداران ادبیات داستانی کشور شده است.
محمد رضا سرشار پس از انتشار "راز شهرت صادق هدایت"(1385) و "حقیقت بوف کور"(1387)، در "داش آکل، حواشی وتبعات" بر آن است که با یک نقد دقیق و همه جانبه ساختاری نشان دهد که جایگاه واقعی این داستان کوتاه در ادبیات داستانی جهان و ایران کجاست و آنچه تا کنون به عنوان نقد و تفسیر بر این اثر نوشته شده است، تا چه اندازه علمی است.
کتاب "داش آکل، حواش و تبعات" حاوی متن اصل این داستان نیز هست؛ تا چنانچه کسانی اصل اثر را نخوانده اند یا در دسترس ندارند، از مراجعه به متون دیگر بی نیاز شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما