بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. زن و خانواده (16)
  4. تربیت کودک، نوجوان و جوان (3-16)
  5. روانشناسی پسران: چرا پسرها متفاوتند و چگونه به آنها کمک کنیم تا مردانی خوشبخت شوند

روانشناسی پسران: چرا پسرها متفاوتند و چگونه به آنها کمک کنیم تا مردانی خوشبخت شوند

ناشر : معیار علم

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 60291 10003022
75,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب را انتشارات معیار علم از سلسله کتاب های روانشناسی معیار منتشر کرده که در 10 فصل تنظیم شده و به مباحثی چون چگونگی تفاوت مغز پسرها با دخترها، انقلاب در مدرسه، پسرها و ورزش، مادران و پسران، پدرها چه کاری می توانند بکنند، چالشی اجتماعی و ... می پردازد.

استوی بیدالف در این کتاب به مهم ترین موضوعات مربوط به رشد پسرها از هنگام تولد تا دوران مردانگی می پردازد. نویسنده با پشت سر گذاشتن ده ها سال تجربه به عنوان یک روانشناس خانواده و یک پدر به خانواده ها نشان می دهد که چگونه محکم و در عین حال با محبت نیازهای فرزندشان به راهنمایی را برآورده کنند.

سه مرحله مهم در دوران زندگی پسران و چگونگی کمک به آنها برای گذر آرام از این مراحل، چگونه تسترون موجب تغییر در رفتار پسران می شود و در این مورد چه کاری می توان انجام داد. چگونگی تفاوت مغز پسرها با مغز دخترها.

نویسنده در این کتاب 206 صفحه ای تلاش کرده بر اساس تجربی و با زبانی ساده مسائل روانشناسی را بررسی کند. کتاب در بخش هایی با تصویر همراه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط