بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جلوه دلدار: ترجمه جامع الاسرار و منبع الانوار

ناشر قائم آل محمد

نویسنده سید حیدر آملی

مترجم سید یوسف ابراهیمیان آملی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 808

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 60447 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
120,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

موضوع کتاب حاضر، شرح معنای توحید و اسرار و اقسام آن و نسبت بین تشیع و تصوف است. در این اثر ضمن بیان ابعادی از حقیقت توحید و شریعت اسلامی، سعی شده است با استناد به آیات قرآن و روایات و همچنین براهین عقلی رابطه بین شیعیان با صوفیان به عنوان یک رابطه حقیقی جلوه داده شده و نشان داده شود که شیعه حقیقی همان صوفی و صوفی حقیقی همان شیعه است.

بیان زوایای مختلف توحید صفاتی و افعالی، کیفیت توحید وجودی و معنای آن، نسبت بین علت فاعلی و علت قابلی، رابطه بین حقیقت و ماهیت، اسرار نبوت و نسبت بین آن و بین ولایت و امامت، فرق وحی با الهام، نسبت بین الهام و کشف، تعیین خاتم اولیاء و اوصیاء، رابطه بین اسلام و ایمان، چگونگی کسب علوم الهی و بیان رابطه بین طریقت و شریعت از دیگر مندرجات مهم مطرح شده در این اثر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما