بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قایم باشک تا نور: نقش بازی در تربیت دینی کودک

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 63572 10003022
15,000 13,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هر کودک جوانه ای است در جست و جوی نور، تشنه باران و مستعد رویش و بالندگی و «تربیت» آب است و آفتاب. کودکی دوران فطرت و فراگیری است و آموزه های صحیح و متناسب با سن و روحیات کودک می تواند چراغ جان کودک را برای همیشه روشن کند و حافظ فطرت حق جو و خدا طلب او باشد.

قایم باشک تا نور معتقد است «بازی» جدی ترین شیوه تربیت در سال های آغازین زندگی است؛ زیرا کودک به وسیله بازی می شناسد، تجربه می کند، و زندگی می کند.
این کتاب شادمانه های بازی کودکانه را با نور پیوند می زند و دست در دست کودکی راه آسمان را جست و جو می کند.

تجربه زیسته من چیزی متفاوت تر از اموزش های مرسوم مذهبی خانه و مدرسه و اجتماع بود. شاید اولین ردّ پای معنوی را وقتی ۱۵ ساله بودم، حس کردم: آسمان، ستاره و نجوم؛ راهی که مرا از زمین به آسمان گره زد. انتزاعی بودن مفهوم فضا و بی نهایت بودنش به ادرکات معنوی ام عمق بخشید.

دومین ردّ پای معنوی را وقتی در اوایل دهه سوم زندگی ام بودم، حس کردم: روان شناس، بازی درمانگر، شغل یا بهتر است بگویم انتخاب آگاهانه ای که مرا به کودک گره زد.

گمانم این بود که من تربیت می کنم من پرورش می دهم؛ اما چند سالی است که سکوت کرده ام،تمام مدت می شنوم و می اموزم.

کودک دومین نشانه ای بود که به ادراکات معنوی ام عمق بخشید.

و حالا به واسطه آسمان و کودک، روزی زمین ام، همین جایی که زندگی می کنم: آگاهانه، هر لحظه با نشانه ای از او …
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما