بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

متن مجازی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 63771 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
5,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شکل گیری متون مجازی، آغازی است برای شکل گیری متون همیشه حاضر و دسترسی های همگانی، در واقع ما وارد دوره ای می شویم که دیگر کتاب یا مجلة غیرقابل دسترسی به خاطر در اختیار دیگری بودن وجود ندارد و نوبت گرفتن برای مجله و کتاب به پایان رسیده است.
امروزه، عصر ظهور و متون مجازی، عصر تحول متن، محتوا و روش های تحقیق متن محور است.

کتاب حاضر حاصل پژوهشی گسترده دربارة تحولات صورت گرفته در حوزة متون مکتوب علمی در دنیای مجازی است و فرضیه محوری اثر را بر پویایی متن مجازی دیجیتال در برابر ایستایی متن مکتوب (آنالوگ) قرار می دهد. بر این اساس، آن چه در این کتاب معیار قرار می گیرد، سیالیت و پویایی حاصل از پیشرفت هایی است که بر اثر گسترش فضای مجازی و تاثیر آن در فرآیند زندگی روزمره به وجود آمده است. عنوان های فصل های کتاب عبارت است از: نشر الکترونیکی کتاب؛ مجلات الکترونیکی؛ کتابخانه های آنلاین؛ و بانک های اطلاعاتی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما