بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فهم جوهره اندیشه حضرت آیت الله خامنه ای در عرصه عدالت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 63821 10003022
17,000 16,150 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

منطق رجوع به اندیشه حضرت آیت الله خامنه ای درس آموزی از دیدگاه ها و مواجهه های یک متفکر اسلامی، مرجع دینی و حاکم اسلامی (اندیشه، فقه و حکومت) با موضوع عدالت است که منبعی گرانسنگ در فهم معنای عدالت و نیز جایگاه آن در مسیر انقلاب اسلامی است.

جایگاه عدالت اجتماعی در نظام هستی، ضرورت اقامه آن در جمهوری اسلامی ایران، سه گانه «عدالت، عقلانیت و معنویت» به عنوان چارچوب مفهومی اقامه عدالت اجتماعی، چیستی عدالت اجتماعی و ارکان شش گانه آن و در نهایت واکاوی ابعاد عدالت پژوهی، ساختار کلی نظام فکری موضوعی حضرت آیت الله خامنه ای در عرصه عدالت می باشد.

در این کتاب، پس از بیان مقدمه، گزارشی از روش پژوهش ذکر شده است که قابلیت الگوگیری در سایر موضوعات مشابه را دارد، در بخش سوم، تمامی سخنرانی ها و دلالت های مستخرج به نگارش درآمده اند، حاصل تحلیل نیز در قالب دو نسخه تفصیلی و اجمالی در بخش چهارم و پنجم ارائه شده است.

کتاب حاضر که محصول پژوهش هسته عدالت پژوهی مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) است، به همت انتشارات این دانشگاه و پس از تأیید دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما