بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خاستگاه ثروت: تکامل، پیچیدگی و بازسازی اساسی علم اقتصاد

ناشر دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده اریک دی. بینهاکر

مترجم جمعی از مترجمان

ویراستار علیرضا اله دادی

ویراستار علمی عادل پیغامی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 738

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 64229 10003022
125,000 118,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب سعی دارد تا با زبانی ساده ورود فیزیک جدید به ویژه نظریه پیچیدگی را به عرصه مطالعات اجتماعی اقتصاد، مالی و بازرگانی به خواننده توصیف کند.
مطالعه این کتاب هم برای دانشجویان و پژوهشگرانی که در باب تولید علم و رویکردهای نوین و مرزهای آتی علوم علاقه مندند توصیه میشود، و هم برای آنانی که مبادی فلسفی رویکردهای نوین دانش را میکاوند.

«خاستگاه ثروت» نگاهی نو به دانشجویان و پژوهشگران اقتصاد میدهد و آن اینکه اقتصاد را باید مقوله ای پیچیده و انطباقی دید. به همین دلیل این کتاب را می توان مقدمه ای برای آشنایی با «اقتصاد پیچیدگی» دانست و به دانشجویان اقتصاد و سیاستگذاری عمومی توصیه کرد. اقتصاد پیچیدگی تلاشی است برای واقعی تر شدن علم اقتصاد و نقد نظریات نئوکلاسیک. بنابراین خواندن این کتاب پنجره های متعددی از نواندیشی را در ذهن مخاطب گشوده و او را با مرزهای دانش اقتصاد و مسیر آتی آن آشنا می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط