بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شناخت علل کجروی و راه های کنترل آن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 64380 10003022
16,000 14,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خردورزی های محققان درباره شنـاخت علل کجروی و راه های کنـترل آن، اخیراً، در جهت نشان دادن این واقعیت است که بزه دیده صرفاً یک آماج منفعل جرم نیست؛ بلکه نقش آفرینی او در پدید آوردن کجروی و کنترل آن، انکار ناپذیر است.

رفتـار بـزه دیـده، نوع تعامل او با دیگران، شیوه زنـدگی، بی حفاظی، بی مبـالاتی، محیط کجرو، فعالیت های روزمره، الگوهای فرصت، الگوهای فرهنگی و ... همگی متغیرهای مؤثر در ایجاد کجروی است که از ناحیه بزه دیده صورت می پذیرد.

توجه به نقش آفرینی بزه دیده و متغیرهای خرد و کلان مربوط به آن، در تبیین های کجروی که در گزاره های دینی بیان شده، به صورت روشن و مفصل مشهود است؛ به گونه ای که این امر یکی از ویژگی های نظام کنترل اجتماعی اسلام به شمار می آید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط