بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ادیان جهان: آیین کاتولیک و مسیحیت ارتدوکس

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 64912 10003022
40,000 38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تقریباً از آغاز تمدن، یعنی بیش از 10000 سال پیش، دین تاریخ انسان را شکل داده است.
امروزه بیش از نیمی از جمعیت جهان پیرو یک دین بزرگ هستند یا به یک سنت معنوی بومی عمل می کنند.
در بسیاری از جوامع قرن بیست و یکم، از جمله ایالات متحد آمریکا، دین همچنان زندگی مردم را شکل می دهد و در سیاست و فرهنگ نقش محوری دارد.
و در جوامع سراسر جهان، تنوع فزایندهٔ قومی و فرهنگی به پیدایش مجموعهٔ متنوعی از دین هایی انجامیده است که در کنار یکدیگر به اجرای شعائر خود می پردازند.
از این رو، بسیار ضروری است که در حد اعلای امکان با دین های جهان آشنا شویم

«مجموعهٔ ادیان جهان»، که این کتاب یکی از آن ها است، زمینه را برای رسیدن به این هدف آماده می کند.
این مجموعه طوری نوشته و طراحی شده است که هم برای دانش پژوهان و هم برای سایر خوانندگان مفید خواهد بود. در این کتاب ها خطوط کلی سنت های دینی بزرگ و نهادهای دینی عصر ما به زبانی روشن و قابل فهم عرضه شده اند.
در هر یک از جلدهای این مجموعه، نقاطی از جهان که دین خاصی در آن رواج دارد، خاستگاه ها و تاریخچهٔ آن دین، معتقدات اصلی و شعائر مهم آن، و خدماتی که به تمدن جهان کرده است شرح داده شده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما