بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جستارهایی در رسانه - جلد اول: فناوری و رسانه

ناشر دانشگاه ادیان و مذاهب

نویسنده جمعی از نویسندگان

مترجم جمعی از مترجمان

گردآورنده کتاب حسین عمید | سید حمیدرضا قادری

سال نشر : 1388

تعداد صفحات : 633

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65251 10003022
37,000 35,150 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از دستورهای خداوند تا وعظ انبیاء، از دستورالعمل های حاکمان تا سخنرانی های دانشمندان، از ده فرمان موسی تا قوانین حمورابی همگی در پوششی از رسانه ها ـ چه مکتوب، چه شنیداری و چه دیداری ـ به مردم رسیده اند. پس بی سبب نخواهد بود اگر مدعی شویم انسـان در هیچ برهـه ای از زمـان، بی رسانه نزیسته است؛ هم چنان که قرآن رسانۀ خداوند است.

مجموعه چهار جلدی جستارهایی در رسانه، به کاوش در نسبت انسان و رسانه ها، انسان و فناوری ـ که جزیی جدایی ناپذیر از رسـانه ها است ـ و دین و رسـانه می پردازد؛ چرا که معتقدیم انسانِ امروز در بسته ای از نرم افزارها و سخت افزارها می زید که بخش اعظم آنها ، وامدار رسانه ها هستند. مجموعۀ پیش رو با نام فناوری و رسانه، مجلد نخست از این سلسله کتاب ها است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط