بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دانشنامه امام رضا علیه السلام - جلد اول

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65429 10003022
100,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در جلد اول شامل مدخل های ( آب – احمد بن موسی) است که شامل بخش مفاهیم، بخش شخصیت ها و مکان ها، بخش کتابها و آثار می شود.

بخش مفاهیم : مقالات بخش مفاهیم از نظر طرح داخلی در دو قسمت اصلی طبقه بندی شده و در هر قسمت از روش تحقیق متناسب استفاده شده است . از آنجا که این دانشنامه درباره امام رضا علیه السلام است ترجمه دقیق یا ترجمه واره احادیث امام رضا در متن مقاله آورده شده است. به آیات قرآن مرتبط به مدخل به صورت دانشنامه ای اشاره شده است .

بخش شخصیت ها و مکان ها: در این بخش دو دسته از مباحث مورد پژوهش قرار گرفته است؛ شخصیت ها و مکان ها ؛ در ذیل شخصیت ها سه محور اصلی بررسی شده است:
یک: شرح حال
دو: شخصیت علمی مذهبی
سه: نقش سیاسی اجتماعی و فرهنگی

بخش کتابها و آثار: در این بخش کتاب های علمی – پژوهشی و علمی – ترویجی مدخل مستقل قرار گرفته است. روش تحقیق در این بخش غالبا توصیفی است .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط