بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آیین هندو

ناشر مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب

نویسنده سیمن ویتمن

مترجم علی موحدیان عطار

سال نشر : 1382

تعداد صفحات : 136

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65481 10003022
20,000 19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب آیین هندو در واقع ترجمه بخش هندوئیسم کتاب راهنمای جدید ادیان زنده است که زیر نظر جان آر. هینلز استاد مطالعات تطبیقی ادیان در مدرسه مطالعات آفریقایی و شرقی دانشگاه لندن تالیف شده است.
این کتاب در سال 1997 به چاپ رسیده و بخش آیین هندوی آن را سیمن ویتمن، استاد ارشد مدرسه مطالعات آفریقایی و شرقی دانشگاه لندن نگاشته است.

دکتر علی موحدیان عطار عضو هیئت علمی مرکز مطالعات و تحقیقات ادیان و مذاهب و مترجم این کتاب در مقدمه خود خاطر نشان می ­کند که نگارندگان این کتاب سعی کرده­ اند هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی مناسب ترین روش مطالعه ادیان را طی کنند و تلاش نموده­ اند تا آخرین تحقیقات درباره ادیان و روش های مطالعه دین را مد نظر داشته باشند و به همین دلیل بخش ­های مختلف این کتاب داده­ های تازه­ای را با بهره­ گیری از روش­ های جدید فراروی خواننده می­ نهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما