بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. کودکان و نوجوانان (20)
  4. چگونه از بدنم مراقبت و نگهداری کنم؟: پاسخ به سوالاتی که دختران کوچکتر نمی توانند بپرسند!

چگونه از بدنم مراقبت و نگهداری کنم؟: پاسخ به سوالاتی که دختران کوچکتر نمی توانند بپرسند!

ویژه دختران 9 تا 12 سال

ناشر : مهرسا

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 104

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65870 10003022
18,000 17,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

وقتی کوچک بودی، پدر و مادرت از تو مراقبت میکردند. اکنون که بزرگتر شده ای، خودت بسیاری از آن مسئولیت ها را به عهده میگیری. همیشه دانستن اینکه چه باید بکنی یا چگونه درخواست کمک کنی، آسان نیست. هر دختری وقتی دارد از خجالت آب میشود و دنبال کلمات مناسب برای سوال کردن میگردد، خیلی به زحمت می افتد.

بنابراین، چه کاری میتوانی انجام دهی؟ برای شروع، باید آگاهی های خود را بیشتر کنی. هر چه بیشتر راجع به بدنت بدانی، کمتر گیج میشوی و خجالت میکشی و به مرور حرف زدن درباره اش آسان و آسانتر خواهد شد.

امیدواریم این کتاب با توصیه های مناسبش، برای شروع گفتگو با پدر و مادر یا هر بزرگتر دیگری که به او اعتماد داری، به تو کمک کند.
پدر و مادرت هنوز کنار تو هستند و میتوانند کنارت باقی بمانند. اگر با اینکه حس میکنی بی تجربه هستی، با آنان حرف بزنی، اعتماد به نفس و جراتت همراه با بدنت رشد خواهند کرد!
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط