بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. حوزه علمیه (25)
  4. حوزه و روحانیت (1-25)
  5. ره توشه راهیان نور: متون علمی - آموزشی مبلغان (ویژه رمضان 1439 ه.ق - 1397 ه.ش) ویژه برادران

ره توشه راهیان نور: متون علمی - آموزشی مبلغان (ویژه رمضان 1439 ه.ق - 1397 ه.ش) ویژه برادران

ناشر : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 232

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66010 10003022
23,000 20,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ره توشه پیشِ رو، با استفاده از آموزه های قرآنی و روایی در محورهای کلیدی و مهم سامان یافته و با داستان هایی اثربخش و حکایاتی سازنده و مرتبط با بحث همراه شده است.

عناوین کلی و کلیدی مقالاتِ این کتاب که ذیل هر یک مقالاتی مرتبط با آن موضوع عرضه شده، عبارت اند از: نمازشناسی، معادشناسی، آسیب شناسی حرمت انسان، راهکارهای حفظ دین، عوامل سعادت در قرآن، سبک زندگی اجتماعی، سبک زندگی اقتصادی، سیره خانوادگی علمای دین، عوامل سلب توفیق، و دیگر مباحث مورد نیاز و معضلات مبتلابه جامعه امروزی.

از دیگر مطالبی که بر غنای این اثر افزوده، بخش «مناسبت های تبلیغی» است. این بخش، شامل مقالاتی متنوع و همسو با مناسبت های مختلف روز، از قبیل: شب قدر، روز قدس، عید فطر و حمایت از کالای ایرانی می باشد که جهت استفاده مبلّغان محترم فراهم آمده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط