بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. مباحث نظری تاریخ (5-14)
  5. درباره تاریخ نگاری انقلاب اسلامی

درباره تاریخ نگاری انقلاب اسلامی

ناشر : سوره مهر

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 515

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 66036 10003022
35,000 33,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب درباره ی تاریخ نگاری انقلاب اسلامی نوشته جعفر گلشنی روغنی به بررسی مسائل نظری به خصوص چیستی و چرایی و چگونگی تاریخ نویسی و تاریخ نگاری در ایران معاصر می پردازد.

سخن گفت اما در کلامی کوتاه ؛ اینکه هر پنج نفر بر این نظر بودند که با توجه به حجم عظیم و در خور توجه انتشار و در دسترس بودن داده ها و مواد خام ، اطلاعاتی که از نقاط قوت موضوع تاریخ نگاری است.

باد دائما درباره تاریخ انقلاب بیاندیشیم و بحث کنیم و قلم بزنیم و دست از تاریخ نویسی هر روزه و همیشه و این زمانی برنداریم .برای آنکه سال ها و دهه ها و سده های آینده تاریخ نوشته های خوبی در اختیار داشته باشیم و بتوانیم تاریخ جامع و دقیق انقلاب اسلامی را به رشته ی تحریر در آوریم .بادی امروزه تاریخ نویسی ضروری قلمداد شود و آن را صرفا به آینده و گذشت زمان و نشر بیشتر داده ها و اسناد معطوف نکنیم و در این مسیر به جوانب گوناگون انقلاب اسلامی توجه بکنیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط