بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

110 ویروس زندگی

ناشر : مرسل

نویسنده : احمد طرماح

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 304

هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

کتاب «110 ویروس زندگی»، به بررسی مسائل مربوط به خانواده های ایرانی و برخی از آفات و آسیب های اخلاقی و روانی مربوط به زندگی و خانواده می پردازد و راه های پیشگیری از آن را بیان می کند.

اعتقاد مؤلف بر این است که همان طور که ورود ویروسی بسیار ریز و کوچک می تواند در سیستم سلامتی بدن یا دستگاهی مثل کامپیوتر اختلال جدی ایجاد کند و حتی دستگاه را از کار بیندازد، ویروس هایی در زندگی ما می توانند یک زندگی را ویران کنند. شناخت این ویروس ها و مراقبت از ورود این ویروس ها به محیط خانواده، گامی اساسی برای زندگی و حیات پاک و طیبه است. آرامش و رشد خانوادگی و فردی، دستاورد مهم این ویروس زدایی و ویروس کشی است.

اگر متوجه شدید همسرتان گاه گاهی به شما دروغ می گوید. بدون ایجاد اغتشاش در زندگی به یافتن دلایل آن اقدام کنید. در بعضی مواقع افراد از دروغ به عنوان یک حربه برای دست یابی به خواسته های خود استفاده می کنند. البته در بسیاری از موارد این دروغ ها به طور ناخودآگاه و بدون برنامه ریزی قبلی بیان می شوند. آنچه که می خوانید اشاره به چند نوع از بارزترین دلایل دروغ زنان به مردان است که البته راهکارهای آن را برای شما بیان خواهیم کرد:

به این ترتیب متوجه خواهید شد که بسیاری از دروغ های همسرتان برای نشان دادن عشق و علاقه اش نسبت به زندگی مشترک است.

1. زنان در حالی که از اول ازدواج شان سعی در تغییر روحیه و رفتار همسرشان دارند، اما بسیاری از اوقات می گویند من تلاشی در تغییر رفتار و روحیات (تو) ندارم. او برای این که به شما نشان دهد از زندگی اش راضی است، چنین دروغی را ابراز کرده است. پس شما خوشحال باشید که مرد مورد دلخواه او هستید و همسرتان با بیان چنین جملاتی می خواسته احساسش را نسبت به شما نشان دهد. پس، از فرصت استفاده کرده، در پی رفتاری باشید که او می خواهد.

2. گاهی اوقات همسرتان به شما می گوید: من از بودن در میان دوستان تو لذت می برم؛ در حالی که چنین نیست. شاید او به کنایه می خواهد، شما را متوجه کند که دوست ندارد که بیشتر اوقات زندگی اش را در میان دوستان تان بگذراند. دوستان شما برای خود شما ارزشمند و دوست داشتنی هستند، اما ممکن است برای همسرتان خسته کننده و کسل آور باشند؛ پس سعی کنید ملاقات های دوستانه را کمتر کنید. بگذارید همسرتان با میل و اشتیاقش در جمع دوستان قدیمی شما شرکت کند. شما باید حالات و رفتار او را درک کنید و ببینید از چه چیزی خوشش می آید یا چه چیزی برایش بد است. کار سختی نیست. با نزدیک تر شدن به همسرتان می توانید به همه اخلاق و خصوصیات او پی ببرید.

3. همسر شما می گوید من از انجام دادن هر کاری برای تو لذت می برم؛ زیرا او می خواهد موضوعی را با شما در میان بگذارد؛ برای مثال می خواهد به شما بگوید که درست است که وظیفه من در خانه کار کردن و آشپزی است و از این وضعیت نیز راضی هستم، اما نیاز به توجه و تشکر هم دارم. پس فقط به فکر استراحت در خانه نباشید؛ همسر خود را در کارهایش همراهی کنید؛ زحمات و کارهای او را مورد توجه قرار دهید و قدردانی کنید تا او هم احساس لذت بیشتری کند.
 • زبان کتاب
  فارسی
 • شابک
  978-964-972-369-3
 • سال نشر
  1397
 • چاپ جاری
  2
 • شمارگان
  1000
 • نوع جلد
  جلد نرم
 • قطع
  رقعی
 • تعداد صفحات
  304
 • ناشر
 • نویسنده
 • وزن
  367
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  چهارشنبه 30 خرداد 1397
 • شناسه
  66527
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط