بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. شرح و تفسیر متون اصلی (3-1)
  5. آیین زندگی اسلامی و انسانی: شرح و تفسیر نامه سی و یک نهج البلاغه
  • آیین زندگی اسلامی و انسانی: شرح و تفسیر نامه سی و یک نهج البلاغه

آیین زندگی اسلامی و انسانی: شرح و تفسیر نامه سی و یک نهج البلاغه

ناشر : شرکت چاپ و نشر بین الملل

نویسنده : حشمت الله قنبری همدانی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 670

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 67372 10003022
65,000 61,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سی و یکمین نامه نهج البلاغه بازنویسی وصایای امیرالمومنین به وجود مقدس حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و منشور سبک و آیین زندگی اسلامی و انسانی است.
مدت ها بود که برخی از همکلاسی های بزگوارم از من می خواستند تا در اطراف این وصایای گرانسنگ سخن گفته شود و بعد از مدت ها فرصتی حاصل شد تا همراه با تعدادی از دانشجویان بزرگوار دانشگاه شهید مطهری و طلاب معزز حوزه و موسسه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در رابطه با ابعاد این وصیت هم سخن شویم و نهایتا با همت شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی، شصت و پنج جلسه شرح و تفسیر نامه 31 ضبط و پخش گردید و به صورت همزمان با همت بلند سه تن از دانشجویان، گفته ها مکتوب شد و در شکل و قالبی که ملاحظه می فرمایید تدوین و منتشر و در دسترس محبین امیرالمومنین و اهل بیت عصمت و طهارت قرار گرفت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط