بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. مدیریت، برنامه ریزی و کار (5-15)
  5. سفیران مهربانی: چگونه داوطلبان را در سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه و عام المنفعه مدیریت کنیم؟

سفیران مهربانی: چگونه داوطلبان را در سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه و عام المنفعه مدیریت کنیم؟

ناشر : مهرستان (قبسات)

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 184

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 67659 10003022
17,000 15,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر سعی می کند به زبانی ساده موضوعات تخصصی مربوط به مدیریت داوطلبان و اهمیت کسب آمادگی و برنامه ریزی برای حضور آن ها در سازمان های مردمی را توضیح دهد و راهبردهایی عملی در این خصوص پیشنهاد دهد.

نگارندگان این کتاب سال ها در نقش های داوطلب و مشاور مدیریت و مدیر عامل در سازمان های مردم نهاد فعالیت کرده اند، کوشیده اند در تدوین متن آن، آمیخته ای از منابع معتبر خارجی و تجربه های داخلی را در اختیار مخاطب قرار دهند.

ذکر مثال های عینی و نزدیک به واقعیت در کتاب حاضر، ذهن مخاطب را به چالش های پیش رو در این بحث نزدیک تر می کند و مطالب بیان شده را برای مخاطبان عمومی دسترس پذیرتر می سازد.

مخاطبان اصلی این کتاب افراد فعال سطوح مدیریت سازمان های مردم نهاد و عام المنفعه هستند؛ اما مطالعه ی این کتاب برای همه ی فعالان این حوزه، چه در نقش داوطلب و چه در نقش کارمندان رسمی این سازمان ها، مفید است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط