بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. مباحث نظری دین، کلام و کلام جدید (5)
  4. کارکردها و جاذبه های دین وحیانی

کارکردها و جاذبه های دین وحیانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 68178 10003022
84,000 75,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کارکردها و جاذبه های دین چیزی است که انسان متدین به دنبـال آن است. می خواهد بـداند دیـنی که بـدان بـاور دارد، بـرای او چه کارکردهای دنیوی و اخروی دارد؟ آیا دین وحیانی چنانکه او را توصیه به معاد کرده، برای معاش او نیز برنامه ای دارد؟

از سوی دیگر، اگر خواسته باشیم، تصویری از دین برای آنانکه اعتقادی به آن ندارند، داشته باشیم، تا انگیزشی در آنان ایجاد گردد، بی گمان باید از جاذبه های موجود در آن نیـز سخن به میـان آورد؛ جاذبـه هایی که فطرت زیبـایی خـواهی هر انسـانی آن را می طلبد و بدان میل پیدا می کند.

کتاب "کارکردها و جاذبه های دین وحیانی" گامی است در راستای این مهم. در این کتاب برخی از مهم ترین کارکردها و جاذبه های دین اسلام تبیین شده است؛ کارکردهایی که مربوط به حوزه های اخلاقی و عرفانی، روان شناسی کودک، مدیریتی، سیاسی، خانواده، رسانه، و ... می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط