بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. فرهنگ پایداری (19)
  4. فرهنگ پایداری جهان اسلام (5-19)
  5. قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و بیداری اسلامی

قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و بیداری اسلامی

ناشر : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده : مجید عباسی | یوسف سیفی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 312

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 68411 10003022
20,000 19,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تلنگری که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به مردم جهان وارد شده، باعث بیداری آن ها شد به طوری که طی سال های اخیر، شاهد انقلاب هایی در تونس، لیبی، مصر، بحرین و یمن بوده ایم.

یکی از سوالات مهم در این رابطه این است که این انقلاب ها چگونه اتفاق افتاده و ماهیت این تحولات چیست؟ و انقلاب اسلامی ایران چه تاثیری در بیداری اسلامی در منطقه و جهان داشته است؟ از این رو موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، برای تبیین بازتاب های قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران بر بیداری اسلامی در جهان عرب، اقدام به انتشار کتاب «قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و بیداری اسلامی» کرده است.

کتاب «قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و بیداری اسلامی»، در سه بخش کلی تدوین شده است.
بخش نخست، قدرت نرم و جایگاه آن در ارتقای تاثیرگذاری جمهوری اسلامی در معادلات منطقه ای و بین المللی را مورد واکاوی قرار می دهد.
بخش دوم به بررسی اوضاع سیاسی و اقتصادی کشورهای عربی قبل از وقوع بیداری اسلامی می پردازد و بخش سوم و پایانی، شکل گیری روند بیداری اسلامی در کشورهای عربی و تاثیر قدرت نرم جمهوری اسلامی در این تحولات را مورد تحلیل و واکاوی قرار می دهد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط