بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ما بی تو، تو بی ما

ناشر : احیاء

نویسنده : مهرگان رزمی بهرغانی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 79

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 68504 10003022
6,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«ما بی تو، تو بی ما» نوشته ی مهرگان رزمی بهرغانی مجموعه ای از قطعات ادبی در رثای حضرت ولی عصر، امام مهدی (ع) است.

وقتی تو رفتی، خورشید هم رفت و سهم ما از دنیای بی تو، تنها، شبی بود تاریک و بی روزن... تنها سیاهی، تنها سکوت، تنها تنهایی.

می بینمت که می آیی و شب را می شویی، آرام آرام در کابوس هایمان می لغزی و می مانی و یک سبد رؤیا در خوابمان می ریزی. می بینمت که می آیی و بهار با گام هایت جوانه می زند... و دریا دریا از دستانت جاری می شود.

تو می آیی و ماه و خورشید و ستاره به آسمان برمی گردند. تو می آیی و فانوس های مرده جان می گیرند. می بینمت که می آیی و بهار را در وجود زمستان می دمی... می بینمت که می آیی و برگ های خزان زده را نوازش می کنی... می آیی و پیله ها پروانه می شوند... می آیی و پرواز در تک تک ثانیه ها جان می گیرد... می آیی و کویر را پاشویه می کنی تا تبش بمیرد... می آیی و برای همه گل می آوری... می آیی و دم مسیحایی ات تمام مردگان را شفا می بخشد... می آیی و روز هم از نگاهت متولد می شود... می آیی...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط