بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. روانشناسی (17)
  4. چرا من شاد نیستم؟

چرا من شاد نیستم؟

ناشر : به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده : عباس پسندیده

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 64

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 68659 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
7,000 6,650 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زمینه های پژوهشی محکمی وجود دارد که رابطه میان شادی با سلامت جسمانی و روانی را تایید می کند. بدین ترتیب شادی که در نقطه مقابل اضطراب و استرس قرار دارد، نقشی تسهیل گر و تعیین کننده در سلامت جسمانی دارد. از طرفی برخی امور موجب ایجاد غم و اندوه می شوند. بیش از 30 مورد در متون دینی به عنوان عوامل غم و اندوه معرفی شده اند.

این موارد طیف گسترده ای را تشکیل می دهند که مربوط به ابعاد مختلف اخلاقی، عملی، اقتصادی، طبیعی و خیالی هستند. رعایت نکردن عوامل شادی نیز خود می تواند عاملی برای ناشادی باشد. اما سوال اینکه چگونه می توان حزن منفی را زدود و زمینه سرور را فراهم آورد؟ کتاب «چرا من شاد نیستم؟» به بررسی این امور می پردازد و درصدد است تا عوامل شاد نبودن و راه های درمان آن را مطرح کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط