بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

منشور حکومت اسلامی در آموزه های علوی

ناشر : زمزم هدایت

نویسنده : حسن مشتاقی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 240

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 68784 10003022
12,000 11,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب پیش رو با مرور تاریخچه ی حکومت مصر و حاکمان آن بلاد در دوره ی حکومت امیرالمونین (ع) و محتوای فرمان امیرالمونین (ع) به مالک اشتر نخعی که در برگیرنده ی مجموعه ای از مطالب و مفاهیم کاربردی در شئون گوناگون حکومت و مناسبات اجتماعی از قبیل تبیین مبانی، سیاست ها و اهداف حکومت اسلامی، راهکارهای کنترل و نظرات بر عملکرد کارگزاران حکومت، علل پیدایش و تداوم اعتماد متقابل بین حکومت و مردم، عوامل تقویت جایگاه حکومت، عوامل تاثیرگذار بر انحطاط حکومت، جایگاه رهبری در حکومت، شاخص توسعه فرهنگی و ... مطالبی جمع آوری شده است.

همچنین بخش اول کتاب مزین به گزیده ای از فرمایشات بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری و نظرات علما و اندیشمندان شیعه، اهل سنت و سایر ادیان درباره جایگاه نهج البلاغه و ضرورت تبیین و تشریح مطالب گرانسنگ آن می باشد و قسمت آخر، نیز به طبع شعر آراسته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط