بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درسنامه الهیات مسیحی - بخش دوم: مفاهیم اصلی الهیات

ویرایش پنجم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 68901 10003022
130,000 123,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نویسنده کتاب در ابتدا اهداف کلی آن را چنین معرفی می کند:
1. معرفی و تبیین اندیشه اصلی الهیات مسیحی
2. بیان چگونگی رشد این اندیشه ها و دفاع از آنها
3. طرح بحث های اساسی که تفکر مسیحی را در دویست سال اخیر تحت تأثیر قرار داده است
4. معرفی متفکران برجسته ای که الهیات مسیحی را طی قرون و اعصار مختلف شکل داده اند.

مک گراث باتوجه به سالها تدریس الهیات در دانشگاه آکسفورد از نبود شور و شوق مطالعه الهیات در میان دانشجویان و طلاب رشته الهیات شکوه می کند و یکی از مهم ترین علل آن را وجود اصطلاحات مبهم و گیج کننده در الهیات مسیحی و نیز روشن نبودن ارتباط مباحث الهیاتی با زندگی روزمره و درواقع با رسالت اصلی مسیحیت می داند.
از این رو در پی آن است هم الهیات مسیحی را به اصطلاح همه فهم کند و هم نشان دهد که این الهیات هنوز دارای آنچنان اهمیتی است که می توان همچون گذشته آن را در کانون توجه و تدقیق علمی و دانشگاهی قرار داد.

در جلد دوم این کتاب که شامل بخش سوم این مجموعه می شود، مهم ترین آموزه های الاهیات مسیحی بررسی شده است که عبارتند از: آموزه های خدا، تثلیث، مسیح، نجات، ماهیت بشر، گناه، کلیسا و ...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما