بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

با روح خدا در ماه خدا

ناشر : موسسه چاپ و نشر عروج

نویسنده : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 134

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 69002 10003022
7,000 6,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «با روح خدا در ماه خدا» به همت معاونت پژوهشی نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) در قم و توسط موسسه چاپ و نشر عروج منتشر شده است.
ماه مبارک رمضان، ماه صیام است و ماه قدر و ماه قرآن؛ ماهی که انسان با روزه آن به مقام تقوا نائل می شود و با احیاء شب قدر، قلب خود را زنده می کند و بر قدر و ارزش خود در میزان الهی می افزاید و با تلاوت و تدبّر در قرآن نازل شده در شب قدر، هدایت می یابد و به تربیت قرآنی تربیت می شود و تقدیر زندگی خود را بر اساس قرآن قرار می دهد.
خوانندگان گرامی در مجموعه پیش رو فرازهایی از سخنان و دیدگاه های عبد صالح خدا و سالک الی الله امام خمینی (س) را می خوانند که به صورت گفتار و نوشتار، جزئی از میراث علمی و تربیتی ایشان است. سخنانی در عظمت مناجات شعبانیه، ماه صیام و ارزش ضیافت الهی و جایگاه والای قرآن و توشه گیری از آن، و نیز ارزش و شرافت شب قدر که در تفسیر سوره قدر تجلّی یافته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط