بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. خاطرات حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل فردوسی پور

خاطرات حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل فردوسی پور

ناشر : موسسه چاپ و نشر عروج

سال نشر : 1387

تعداد صفحات : 369

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 69005 10003022
3,000 2,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آنچه پیش روست، خاطرات حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل فردوسی پور است که از نخستین سال های شکل گیری انقلاب اسلامی در آغاز دهه چهل، در شهر خویش مشهد، همراه و همگام این حرکت شده و وارد جرگه مبارزه با رژیم پهلوی گردید.

چند سال بعد، دست تقدیر او را در جایگاهی قرار داد که بتواند از نزدیک با رهبری مبارزه - امام خمینی - ارتباط برقرار کرده و در جهت وصول به اهداف آن رهبر انقلابی گام بردارد. خاطرات فردوسی پور به دلیل آن که وی مدتی نسبتاً قابل توجه در نجف و پاریس از نزدیک شاهد و ناظر حوادثی بوده است که در کانون هدایت انقلاب (بیت امام خمینی) می گذشته، حائز اهمیت و در خور توجه است.
این خاطرات در سال های دهه هفتاد در واحد خاطرات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی ضبط شده و اینک پس از ویرایش و آماده سازی به دست چاپ سپرده می شود.

هر چند شیرین تر آن بود که این اثر در حیات راوی آن چاپ و منتشر می شد، اما دست اجل سبقت گرفت و مرحوم فردوسی پور در زمانی که گفته هایش در دست تدوین بود به سرای باقی شتافت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط