بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خاص تر شدن برای خدا: تلاشی در فهم سوره مبارکه معارج

ناشر قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

نویسنده مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 188

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 73170 10003022
42,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هر کسی در دنیا آمده است وقتی دوران بلوغش را پشت سر می گذارد به مبارزه ای جدی با دشمنی قسم خورده دعوت می شود. در این مبارزه آبدیده می شود و هر روز به درجه ای از کمال می رسد. مسابقه ای بر پا شده است تا هر کسی برای خالق خود خاص تر و خالص تر و خواستنی تر شود. برای خالص تر شدن نزد خدا، باید راست قامت بود راست قامت بودن یعنی پرهیز از وارونه شدن و ذلیل شدن و گرفتار آفت های آن گشتن.
یعنی اوج گرفتن و داشتن فکرهای پرواز دهنده و رعایت آداب سوق دهنده انسان به آسمان معرفت و کمال. داشتن ویژگی های حاضر سبب می شود که انسان و به تبع آن جامعه بتواند در چرخه ای از رشد به سمت خیر قدم بردارد کتاب حاضر در یازده درس در صدد است تا این مطلب را با بیان سوره مبارکه معارج به ما گوشزد کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما