loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گمشده من: (گفتاری از دکتر محسن رضایی درباره شهید علی هاشمی)

سرگذشت قرارگاه سری نصرت و نقش شهید علی هاشمی به روایت دکتر محسن رضایی

ناشر سوره مهر

مصاحبه گر محمدمهدی بهداروند

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 86

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7340 10003022
18,000 17,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران در این کتاب به سرگذشت قرارگاه سری نصرت و نقش شهید علی هاشمی در آن نگاه تازه ای دارد؛ روایتی که در شروع کتاب با یک بحران ایگونه آغاز می شود: «بعد از عملیات بیت المقدس، عراقی ها دست ما را خوانده بودند و فهمیده بودند چگونه عملیات می کنیم...» و این آغاز ماجراست.
محسن رضایی، فرمانده وقت سپاه پاسداران، برای انجام عملیات در هورالهویزه، که طرحی دور از انتظار دشمن بود، قرارگاه سری نصرت را به فرماندهی علی هاشمی تشکیل داد که این فرمانده دفاع مقدس در سال 1367 در جزایر مجنون به شهادت رسید.

بعد ار عملیات بیت المقدس، عراقی ها دست ما را خوانده بودند و فهمیده بودند چگونه عملیات می کنیم. بر این اسا، ما در دو عملیات رمضان و والفجر مقدماتی نتوانستیم به هدف هایمان برسیم و مجبور شدیم به نقطه آغاز حرکتمان برگردیم. هر چه تلاش کردیم، چیزی نصیبمان نشد! یک روز بعد از نماز صبح قرآن خواندم تا بلکه آرامش پیدا کنم، چند آیه که خواندم ناگهان یک طرح جدید در ذهنم جرقه زد، با خوشحالی قرآن را بستم و راهی را که خدا برابرم قرار داده بود انتخاب کردم ...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما