loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مهران می خندد

ناشر زاد اندیشه

نویسنده محسن صالحی خواه

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 144

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 73738 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
16,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «مهران می خندد» زندگینامه و خاطرات شهید مرزبان نیروی انتظامی «مهران اقرع» به چاپ رسید. شهید مهران اقرع متولد 18 خرداد سال 1371 بود که به همراه 7 نفر از اعضای کادر و وظیفه در تاریخ 17 فروردین 94 در منطقه نِگور سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

حمید پیرزنده دل

با سلام؛
هر چقدر از مظلومیت و در عین حال معنویت و شجاعت نیروهای خدوم مرزبانی ناجا گفته شود باز هم کم است و جای کار بسیار دارد. شهید مهران اقرع نمونه بارز رویش انقلاب می باشد و معنویت روح بلند این شهید، انسان را به مانند شهدای دفاع مقدس متحیر ساخته و شیفته و مجذوب خود می کند. ضمن دعوت از همه #جوانان به خواندن این کتاب، از این فروشگاه اینترنتی کتاب نیز بابت فراهم کردن بستر خرید کتب ارزشمند کمال تشکر را دارم. یا علی(ع)

5 شهریور 1400

سجاد صابری

من این کتاب رو از همینجا خریداری کردم و می تونم بگم چقدر زیبا مظلومیت شهدای مرزبان رو نشون میده

19 تیر 1398

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما